26.6.2016

Martin Jaroš

Dobrý den,

jmenuji se Martin a je mi 39 let. Dělám marketing pro všelijaké velké firmy, ale to není důležité. Záleží mi na Česku a chci, abychom na naši zemi mohli být hrdí.

Studoval jsem a pracoval v mnoha zemích – v Německu, Švédsku, Maďarsku, Turecku, Kataru… Díky tomu jsem se trošku otloukl a poznal, co funguje a co ne, kdo je hodný a kdo je hodný trochu míň.

Mám jednu báječnou manželku, už 15 let tu samou, na což jsem velice hrdý a pokládám to za nejlepší věc ve svém životě. K tomu ještě dvě docela hlučné děti. Manželka je Maďarka z Rumunska a na děti mluví maďarsky, pročež jsem se i já naučil maďarsky, abych věděl, co se tak doma děje a kdy bude večeře a takové důležité věci. Z jiných, méně důležitých důvodů jsem se naučil anglicky, německy, španělsky, hebrejsky a teď se učím arabsky.

Nechci jen kritizovat věci na Facebooku – to je příiš laciné a dokáže to každý. Chci shromáždit (od chytřejších a zasvěcenějších lidí) návrhy a řešení, které by z Česka udělaly bohatou, digitální a příjemnou zemi. Proto je tu tenhle web a proto by mohlo být něco, čemu zatím pracovně říkáme Hnutí Ne.

Naše názory a nápady chci šířit přes Facebook, Youtube a možná i Twitter, pokud nebudu příliš líný. Na tomhle webu se pak budou shromažďovat. Pokud ty názory nebudou příliš blbé a osloví nějaké větší množství lidí, tak půjdem a to hnutí opravdu založíme. No a pak sežereme Topku a ODS a všechno bude krásné a všude se bude zpívat. :-)