Spouštíme web!

Dnes spouštíme web Hnutí Ne, nazvaný Cool Česko. Funguje na doménách www.nehnuti.cz a www.coolcesko.cz (o názvech se ještě můžeme bavit, nebyla to v prvních dnech priorita).

Web vznikl během 3-4 nocí, tak k němu prosím buďte shovívaví. Pořádně rozepsaná je jen úvodní stránka a stránka Digitální země, což je jedna z našich programových posedlostí. Když tomu dáte 10 minut a prostudujete si tyto dvě stránky, měli byste vědět, jestli s našimi názory a stylem sympatizujete nebo ne.

Nechceme jen kritizovat věci na Facebooku – to je příiš laciné a dokáže to každý. Chceme shromáždit (od chytřejších a zasvěcenějších lidí) návrhy a řešení, které by z Česka udělaly bohatou, digitální a příjemnou zemi. Proto je tu tenhle web a proto by mohlo být něco, čemu zatím pracovně říkáme Hnutí Ne.

Názory a nápady chceme šířit přes Facebook, Youtube a možná i Twitter, i když na to poslední jsme asi moc líní. Na tomhle webu se pak budou shromažďovat. Pokud ty názory nebudou příliš blbé a osloví nějaké větší množství lidí, tak půjdem a to hnutí opravdu založíme. No a pak sežereme Topku a ODS a všechno bude krásné a zpívat se bude všude. :-) No a když se dost lidí nesejde, neva. Snad naše názory aspoň inspirují pár lidí nebo zaběhnutých stran. Nejde nám o moc, jde nám o výsledek.

Dík. Nápady či polemiky pište do komentářů pod příspěvky nebo do Fóra.

2 thoughts on “Spouštíme web!

  • Přeju ať Vám a tedy i nám, Vaše vize vyjde. Najděte poctivé, moudré a spravedlivé spolupracovníky, kteří jsou ochotni obětavě a nebojácně čistit zkaženost, zkostnatělost, hledejte dobrou cestu pro řízení naší země.

  • Ahoj,
    Chápu, že web byl dělaný v presu, ale nestála by za uváženou alespoň možnost rozesílky newsletterů?
    Stačí nějakej input fieldíček a následně rozesílat notifikaci o tom, že přibyl na blogu novej článek.
    Jednak seberete víc leadů, druhak je to hotový hned, třeťak nutnost koumat každej den tady nebo na facebooku, jestli se nestalo něco novýho je takové…nedigitální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *